W turkusowym blasku

nasiono turkusowe

W turkusowym blasku

Śledząc historię gatunku ludzkiego można zauważyć, iż od bardzo dawna zadajemy pytanie: „Kim Jesteśmy, skąd pochodzimy, kto to wszystko stworzył i jak funkcjonuje?”

Odpowiedzi na te pytania były różne i zależały od czasów w jakich żyliśmy jako ludzkość, ilości wiedzy i zdolności jej pojmowania. W każdej epoce żyli też filozofowie, mędrcy i myśliciele, którzy próbowali wyjaśnić te kwestie i stworzyć w miarę spójny OBRAZ tego Kim i Czym jest Istota Ludzka. Niektóre z tych OBRAZÓW zostały wykorzystane przez liczne organizacje, tworząc z nich na przykład kulty religijne. Koncepcje te były tworzone w dość zamierzchłych czasach, w których współczesna technologia byłaby postrzegana prawdopodobnie jako magia.

Pomyśl, w jaki sposób można by wytłumaczyć przeciętnemu piętnastolatkowi sprzed 100 lat co to jest internet, smartfon, drony, FB, zjawiska mechaniki kwantowej z pomocą których zapisuje muzykę i obrazy oraz dane na swoim pendrive? I jak wytłumaczyć mu, że jesteśmy Istotami Kwantowymi, a nie materialnymi ?

Jego zasób wiedzy nie pozwoliłby na uchwycenie 95 % tych informacji. Pomyśl teraz, że masz to wytłumaczyć komuś sprzed 2000-3000 lat.

Niestety, wiele tych Obrazów/koncepcji nadal funkcjonuje w naszej rzeczywistości, a ich propagatorzy bardzo dbają o ich rozprzestrzenianie. Lecz ludzka ciekawość jest niestrudzona i codziennie odkrywa krok po kroku tajemnice ludzkiego ciała, umysłu, emocji oraz przestrzeni w jakiej się znajdujemy.

Około stu lat temu eksperyment kwantowy z dwoma szczelinami pokazał nowe oblicze tego, czym jest nasza rzeczywistość. Od tej pory naukowcy i badacze zgłębiają ten kwantowy, fascynujący świat energii, częstotliwości i wibracji o którym mówił Nikola Tesla. Obraz naszej rzeczywistości jaki wyłania się z najnowszych odkryć jest zdecydowanie bardziej dokładny niż ten, który obowiązywał do tej pory. I raczej nie powinno nas to dziwić, w końcu całkiem szybko się uczymy odsyłając stare wierzenia, opinie i przekonania w zapomnienie.

Dlatego stworzyliśmy PROJEKT NASIONO, którego główną intencją jest transformacja naszej rzeczywistości, zbudowanej na oddzieleniu i hierarchii na rzeczywistość wyrażającą się poprzez Jedność i Równość.

W PROJEKCIE NASIONO działamy w oparciu o zasady TURKUSOWYCH FIRM i skupiamy grupę wolnych ludzi o takich samych wartościach i wibracjach, działających w myśl określonej misji i wizji.

Tworzymy model rzeczywistości oparty na odkryciach fizyki kwantowej, która udowadnia, że wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. WSZYSCY, to oznacza nie tylko ludzi ale też zwierzęta, rośliny, przyrodę ożywioną i nieożywioną.

Kreujemy nową jakość życia ludzi na ziemi, poprzez inspirację do pozytywnych zmian w życiu, w myśl zasady: „Jak człowiek poukładany to i świat poukładany”.

Budzimy u ludzi ŚWIADOMOŚĆ jedności i równości oraz wolności na wszystkich poziomach istnienia.

Inspirujemy do tworzenia Najlepszej Wersji Siebie.

Jak to robimy ? Za pomocą określonych narzędzi, nie tylko kwantowych 🙂

Jakich…? Jeśli jesteście ciekawi, to zapraszamy w podróż po linkach na tej stronie 🙂