Książka

„1. Jak myślisz? Czy to możliwe, by tylko brak informacji był przyczyną tego, że tak trudno jest ludziom odnaleźć swojego idealnego partnera?
2. Czy możliwym jest stworzenie relacji partnerskich w których
w piękny, twórczy i radosny sposób wspierają się osoby tworzące
te relacje ?
3. Czy naprawdę istnieje pełne, autentyczne i naturalne połączenie Serc dwojga istot?
4. Czy opowieści o dwóch połówkach jednego jabłka o Bliźniaczych Duszach lub Bliźniakach Kwantowych są prawdziwe?

Zanim się odnaleźliśmy, bardzo często zadawaliśmy sobie tego typu pytania. Bo w końcu jak często spotyka się pary, które są naprawdę ze sobą szczęśliwe i w sposób bezsprzecznie piękny wspierają się, szanują oraz darzą uczuciem tak niesamowitym, że przebywanie w ich otoczeniu jest po prostu czystą przyjemnością?

Wiedzy w tym temacie, opartej na własnym doświadczeniu jest bardzo mało, a informacje jakie można znaleźć, są w ogromnej mierze sprzeczne lub nielogiczne.

Odkąd JESTEŚMY RAZEM wiemy już, że odpowiedzi na wcześniejsze pytania brzmią „TAK”, bo właśnie tego doświadczamy – naszej cudownej miłości.

Poszukiwanie swojej Bliźniaczej Duszy – bo o niej piszemy w tej książce – było dla nas obojga podróżą
w nieznane, z niewielką ilością rzetelnej informacji, ale z ogromnym pragnieniem Serca, że odnajdziemy Miłość Swego Życia.”

Tak rozpoczyna się nasza książka.Książka Miłość w kwantowym blasku.

To książka o nas – Bliźniaczych Duszach lub inaczej mówiąc Bliźniakach Kwantowych i o naszej Miłości.

Opisujemy w niej jak wygląda najbardziej naturalna dla ludzi relacja partnerska, gdyż obecne, normalne związki partnerskie niewiele mają wspólnego z Naturą ludzi którzy je tworzą
i Naturą samych relacji partnerskich.

W książce tej dzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą jaką zdobyliśmy szukając się wzajemnie. Pokazujemy też jak wyglądają relacje partnerskie między nami, na przykładzie naszego życia.

Odnalezienie swojej Bliźniaczej Duszy jest możliwe. Wystarczy wiedzieć jak to zrobić i… zrobić to.

Pragniemy by ta książka była źródłem „efektu setnej małpy”, który jest doskonałym przykładem narzędzia do ustanowienia masy krytycznej, a tym samym zmiany rzeczywistości całego gatunku.

Pragniemy również, żeby owocem tej książki była ”masa krytyczna” cudownie kochających się par tworzących w naturalny sposób piękne, twórcze i wspierające relacje partnerskie.

Chcemy, aby ta wiedza stała się dostępna dla wszystkich i była pomocna w odnalezieniu blasków miłości
i harmonii między partnerami.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz: ponieważ bardzo kochamy wszystkie zwierzaki postanowiliśmy część pieniędzy ze sprzedaży książek przekazać wybranym organizacjom pomagającym zwierzętom w potrzebie.

Serdecznie zachęcamy Cię do zmiany naszej rzeczywistości poprzez dzielenie się wiedzą na temat „efektu setnej małpy” i innymi informacjami zawartymi
w tej książce, w myśl powiedzenia, które jest mottem na zakładce, którą dołączamy do każdej papierowej książki.    

 

 

Jeśli po zakupie naszej książki w WERSJI PAPIEROWEJ
na allegro.pl
  
stwierdzisz, że dobrym pomysłem byłoby wysłanie tej książki
w formie e-booka komuś bliskiemu Tobie jako prezent od Ciebie dla tej osoby, to w e-mailu z allegro, po zakupie książki, otrzymasz informację, jak to zrobić. Jeśli kupiłaś/eś książkę osobiście to skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

 

Można również zakupić naszą książkę jako e-book ( w formie pdf). E-book nie jest sprzedawany przez allegro, dlatego w tym przypadku serdecznie zachęcamy do OSOBISTEGO KONTAKTU Z NAMI poprzez e-mail lub telefon, aby uzgodnić warunki zakupu i adres do przesłania
e-maila. 

Na zakończenie zachęcamy gorąco do przeczytania recenzji książki napisanych przez nasze wspaniałe Czytelniczki i wspaniałych Czytelników – nasze Bratnie Dusze (recenzje – poniżej):)    

 

 Spis treści:

CZĘŚĆ I – DROGA:

1. Efekt setnej małpy.
2. Witamy – miło nam Cię poznać.
3. Jeśli stare nie odejdzie, to nowe nie przyjdzie.
4. Miłość jak rozgwieżdżone, letnie niebo.
5. Dzień, w którym serce powiedziało TAK.
6. Największy skarb mojego życia.
7. Początek wspólnej przygody.
8. Nasze odkrycia:

* Technika wejścia do Przestrzeni Serca
* Związki partnerskie
* Relacje partnerskie
* Bliźniaczy Płomień
* Bratnia Dusza
* Bliźniacza Dusza/Bliźniak Kwantowy
* Poziom kwantowy
* Bliźniak Kwantowy

9. Podsumowanie

CZĘŚĆ II – NARZĘDZIA:

1. Ewolucja – kontekst.
2. Ludzka ciekawość.
3. Kochające serce zawsze jest młode.
4. Ciało – Twój „pojazd” do poruszania się w tej rzeczywistości.
5. Umysł rozumiejący miłość.
6. Emocje a miłość.
7. Jak się porozumieć, żeby się zrozumieć.
8. PROJEKT NASIONO.
9. Na zakończenie wszyscy razem…

Recenzje książki

„To coś więcej niż książka o miłości. Opisuje historię mistycznego połączenia dwóch różnych świadomości, różnych, które okazują się być jednością. To świetna podróż w czasie, historii dwojga ludzi i końcowa satysfakcja z tego, że nawet w najgorsze dni głęboka myśl o słońcu rozwieje „chmury”. Poza przykładem bezwarunkowej miłości odnajdujemy tu również subtelnie opisaną naturę wszechświata i jego prawa, które każdemu dają takie same możliwości. Tej książki nie należy czytać! W nią trzeba wejść, by stać się tą historią!” 
Adam Tyniów

                                                                      ♥  ♥  ♥

„Cudowna opowieść o miłości. Porywa jak wir rzeki, ale niesie lekko. Ta harmonia, z jaką opisujecie podróż w poszukiwaniu Waszych Bliźniaczych Dusz, spotkanie oraz obecne relacje sprawia poczucie jakby było się blisko Was i płynęło razem z Wami, Betinko i Gracjanie! 
To jest Wasza opowieść, ale porwała w podróż do przeszłości nasze Serca, przywołała wspomnienia, skłoniła do refleksji, uruchomiła kalejdoskop uczuć …” 
Aneta i Marek Tyniów

                                                                      ♥  ♥  ♥

„Przeczytałam jednym tchem Waszą książkę, jest przecudna. Pozwoliła
mi ona na nowo uwierzyć w istnienie prawdziwej pięknej miłości. Takiej, o jakiej marzyłam zawsze,
ale świat mi pokazywał, że to iluzja. Całkiem niedawno spotkałam kogoś, z kim moje serce zarezonowało od razu (z wzajemnością:), wystarczyło właśnie jedno spojrzenie w swoje oczy. Pomimo, że dzieli nas odległość (300 km), różnica wieku (7 lat), życie
w innych warunkach (ja w mieście, on na wsi) oraz całe mnóstwo rzeczy „zewnętrznych”, to na głębokim poziomie wewnętrznym – uczuć i wzajemnego rozumienia jesteśmy tak podobni, że pokonamy każdą barierę i przeszkodę, żeby być razem 🙂 On robił wcześniej listy „wymarzonej” partnerki i okazało się, że spełniam wszystkie kryteria, haha:). 
Dziękuję Wam z całego serca za tą historię. Pozdrawiam:)
Kasia

                                                                       ♥  ♥  ♥

„Czytając „Miłość w kwantowym blasku” udałem się podróż po zakamarkach duszy oraz istnienia. Podróż wspaniałą, zaskakującą i chwilami trudną, ale piękną
i pouczającą.
 Trudno jest pisać samotnemu człowiekowi co przeżywa czytając słowa płynące z miłości, z poczucia bliskości ukochanej osoby oraz wynikających z tego przeżyć i emocji. 

Ów tytułowy blask, to wszystko dobro co nas otacza. To cieplutki płaszczyk na chłodne jesienne wieczory, to światełko pozwalające nam widzieć w mroku, to wreszcie moc pozwalająca nam działać. Autorzy książki są szczęśliwcami, ponieważ poznali i pokochali się właśnie wtedy, gdy ów blask w całej swej ulotności dał się dostrzec i odczuć. Nie wszystko jest stracone samotny człowieku! Książka niesie otuchę, chociaż nie jest receptą na szczęście. Daje nadzieję chociaż nie jest słowem proroka, niesie przykład chociaż nie jest podręcznikiem. Powiada za to, że nie wszystko jest stracone, że człowiek nie jest skazany na samotność i samo-potępienie. Lektura tej książki poszerza horyzonty wiedzy, sugeruje jak budować fundamenty swojej własnej świątyni kwantowego blasku. Może będzie to dom kopułowy? Może inna budowla? Materialna lub istniejąca tylko w wyobraźni? Nie wiem. Wiem jedno. Książka robi wrażenie. Dobrze się ją czyta a słowa zapadają w pamięć. Zachęcam do lektury!”
Piotr

                                                                         ♥  ♥  ♥

„Witajcie Kochani…Dziękuję pięknie, że się podzieliliście Waszym doświadczeniem ze światem…To jest niesamowite doświadczenie…Wcześniej nie słyszałam nic o Bliźniaku Kwantowym, raczej o Bratniej Duszy. Przeczytałam Waszą książkę jednym tchem …tak mnie pochłonęła jej treść … byłam tak zainspirowana, że wysłałam intencję w kosmos
o spotkanie Bliźniaka Kwantowego i szok pozytywny…”
Agata

                                                                       ♥  ♥  ♥

 

Dodatek do książki: „Z 3D do 5D”

Jeśli przeczytałaś/eś książkę „Miłość w kwantowym blasku”, to posiadasz już niezbędną wiedzę i informację
o tym, iż posiadamy trzy narzędzia ekspresji i percepcji – ciało, umysł i emocje.
 

Narzędzia te posiadają wiele sprzecznych ze sobą programów

Najlepiej obrazuje ten stan znane powiedzenie: „Co innego robi, co innego myśli, co innego czuje”. To efekt sprzecznego oprogramowania w naszych „rozstrojonych” instrumentach ludzkich. Warto jednak je „nastroić”, by „koncert” Naszego Jestestwa był grany na instrumentach, które są w pełni zharmonizowane.

Można też zmienić geometrię wypowiedzi na bardziej kwantową i przyrównać nasze ciało, umysł i emocje do soczewek przez które dokonujemy projekcji naszej energii życiowej na płaszczyznach czasu i przestrzeni. W takim przypadku potrzebujemy zogniskować te soczewki tak, aby obraz jaki tworzą, był odzwierciedleniem preferencji Naszych Serc, a nie – jak dotąd – obrazem obcego
i nieaktualnego oprogramowania naszych Rodzicieli i ich poprzedników oraz tego, czym uraczyło Nas obecne społeczeństwo.

Gdy to już wiemy, to warto zadać pytanie: Co kreuje/odzwierciedla Nas, takimi jakimi jesteśmy
w danym momencie?

W sumie to dość proste: wystarczy przyjrzeć się osobom ze swojego otoczenia, z którymi spędzamy najwięcej czasu, komunikujemy się twarzą w twarz, przez telefon, czy przez internet. 

Te pięć – sześć osób dokładnie odzwierciedla, a tym samym tworzy obecną wersję Nas Samych.

 

To nie jest tak, że Jesteśmy całkowicie niezależni, że sami decydujemy o tym, jacy jesteśmy w obecnym momencie. Bo gdy np. chcemy być doskonałymi pływakami, a przebywamy w towarzystwie tenisistów, to nie staniemy się owymi doskonałymi pływakami.

Dlatego, by dowiedzieć się w jakim punkcie swojej „zabawy w życie” jesteśmy, wystarczy przyjrzeć się owym 5 -6 osobom, które najczęściej znajdują się w naszej przestrzeni. Tak, tym właśnie na chwilę obecną „Jesteśmy”.

Teraz, gdy to już wiesz, masz wybór, jaką kolejną wersję Siebie stworzysz.

Wspaniałe w naszej przestrzeni jest to, że Natura w swojej czystej formie przejawia się w najbardziej efektywnym działaniu. Poziom biologii preferuje największą wydajność przy dostępnych środkach. Inaczej ujmując – wykorzystuje do maksimum pełen potencjał danego zbioru energii i materii.

Dzieje się to dokładnie tak, jak w przypadku pojedynczego nasiona, na przykład dębu. W odpowiednich warunkach może ono dać początek potężnej dąbrowie z niezliczaną ilością dębów
i całym bogactwem flory i fauny współtworzącej przestrzeń dąbrowy. 

Tak działa Natura. Jej priorytetem jest wniesienie jak największej wartości dla Całości Istnienia.

My jako Istoty Ludzkie również jesteśmy częścią biologii tej planety i dlatego tworzenie najlepszej wersji siebie, jest naszym nadrzędnym Celem Istnienia. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych stworzeń. I właśnie dlatego, gdy zadecydujemy, że naszym pragnieniem jest stworzenie najlepsze wersji siebie, to Natura w „zgodzie ze Swoją Naturą” zacznie Nas w tym naturalnym procesie wspierać.

To dość ciekawy proces, gdyż więcej czasu i energii trzeba będzie przeznaczyć na oduczenie się tego, co Nas nie wspiera, niż uczeniu się nowych rzeczy. Inaczej mówiąc, trzeba będzie pozbyć się tego, co nienaturalne i na nowo pozwolić sobie w sposób Naturalny być Sobą.

Jak to zrobić? Istnieją już sprawdzone i działające technologie do tego, by wyjść poza ramy 3D, czyli odbierania rzeczywistości poprzez pryzmat ciała, umysłu i emocji. 3D to trzy narzędzia:
1. Ciało – poziom biologiczny
2. Umysł – poziom informacyjny na nośniku elektromagnetycznym naszego mózgu
3. Emocje – poziom przepływów energii generowanych za pomocą dynamik grawitacyjnych Serc

5D natomiast to Przestrzeni poza czasem i przestrzenią, gdzie nie utożsamiamy się z narzędziami naszego instrumentu ludzkiego (czyli 3D), lecz doświadczamy pola możliwości (czyli czwarte D), w którym My, jako obserwator kwantowy (jako piąte D), przebywając w Przestrzeni 5D mamy zdecydowanie większy wpływ na kolaps funkcji falowej do cząsteczki w naszej przestrzeni 3D (czyli materializacja) i stajemy się świadomymi współtwórcami naszej ekspresji i percepcji na płaszczyznach tworzących doświadczenia
w 3D.

Naszym zdaniem najbardziej proste i uniwersalne technologie współtworzenia swojego doświadczenia opracowali i propagują dr Joe Dispenza i Gregg Braden. W swoich technologiach opartych na bazie ostatnich odkryć fizyki oraz mechaniki kwantowej, epigenetyki, neurobiologii
i archeologii pokazują, jak z Istoty materialnej, postrzegającej siebie na bazie fizyki newtonowskiej zmienić się w Istotę kwantową, korzystającą z technologii kwantowej naszych Serc.

Tym co odróżnia fizyką newtonowską od kwantowej jest fakt, że fizyka newtonowska koncentruje się na cząsteczkach, natomiast fizyka kwantowa mówi, że jeżeli chcesz zrozumieć, dlaczego cząsteczki przybrały dany kształt, musisz zrozumieć Pole, ponieważ ono nadaje kształt materii na poziomie biologicznym. A połączenie z Polem to domena Serca.

Zatem – witaj na progu 5D 🙂