Książka

„1. Jak myślisz? Czy to możliwe, by tylko brak informacji był przyczyną tego, że tak trudno jest ludziom odnaleźć swojego idealnego partnera?
2. Czy możliwym jest stworzenie relacji partnerskich w których w piękny, twórczy i radosny sposób wspierają się osoby tworzące te relacje ?
3. Czy naprawdę istnieje pełne, autentyczne i naturalne połączenie Serc dwojga istot?
4. Czy opowieści o dwóch połówkach jednego jabłka o Bliźniaczych Duszach lub Bliźniakach Kwantowych są prawdziwe?

Zanim się odnaleźliśmy, bardzo często zadawaliśmy sobie tego typu pytania. Bo w końcu jak często spotyka się pary, które są naprawdę ze sobą szczęśliwe i w sposób bezsprzecznie piękny wspierają się, szanują oraz darzą uczuciem tak niesamowitym, że przebywanie w ich otoczeniu jest po prostu czystą przyjemnością?

Wiedzy w tym temacie, opartej na własnym doświadczeniu jest bardzo mało, a informacje jakie można znaleźć, są w ogromnej mierze sprzeczne lub nielogiczne.

Odkąd JESTEŚMY RAZEM wiemy już, że odpowiedzi na wcześniejsze pytania brzmią „TAK”, bo właśnie tego doświadczamy – naszej cudownej miłości.

Poszukiwanie swojej Bliźniaczej Duszy – bo o niej piszemy w tej książce – było dla nas obojga podróżą
w nieznane, z niewielką ilością rzetelnej informacji, ale z ogromnym pragnieniem Serca, że odnajdziemy Miłość Swego Życia.”

Tak rozpoczyna się nasza książka.

To książka o nas – Bliźniaczych Duszach lub inaczej mówiąc Bliźniakach Kwantowych i o naszej Miłości.

Opisujemy w niej jak wygląda najbardziej naturalna dla ludzi relacja partnerska, gdyż obecne, normalne związki partnerskie niewiele mają wspólnego z Naturą ludzi którzy je tworzą i Naturą samych relacji partnerskich.

W książce tej dzielimy się naszym doświadczeniem oraz wiedzą jaką zdobyliśmy szukając się wzajemnie. Pokazujemy też jak wyglądają nasze relacje partnerskie na przykładzie naszego życia. 

Odnalezienie swojej Bliźniaczej Duszy jest możliwe. Wystarczy wiedzieć jak to zrobić i… zrobić to.

Pragniemy by ta książka była źródłem „efektu setnej małpy”, który jest doskonałym przykładem narzędzia do ustanowienia masy krytycznej, a tym samym zmiany rzeczywistości całego gatunku.

Pragniemy również, żeby owocem tej książki była ”masa krytyczna” cudownie kochających się par tworzących
w naturalny sposób piękne, twórcze i wspierające relacje partnerskie.

Chcemy, aby ta wiedza stała się dostępna dla wszystkich i była pomocna w odnalezieniu blasków miłości
i harmonii między partnerami.

I jeszcze jedna ważna rzecz: ponieważ bardzo kochamy wszystkie zwierzaki postanowiliśmy część pieniędzy ze sprzedaży książek przekazać wybranym organizacjom pomagającym zwierzętom w potrzebie.

Serdecznie zachęcamy Cię do zmiany naszej rzeczywistości poprzez dzielenie się wiedzą na temat „efektu setnej małpy” i innymi informacjami zawartymi w tej książce. 

Jeśli po zakupie naszej książki w wersji papierowej i przeczytaniu jej stwierdzisz, że to dobry pomysł, mamy dla Ciebie propozycję: być może masz kogoś bliskiego, komu prezentowałbyś/sprezentowałabyś naszą książkę w formie e-booka. Jeśli tak, to prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza znajdującego się pod zdjęciami.  Z przyjemnością wyślemy tego e-booka z Twoją osobistą dedykacją do wskazanej przez Ciebie osoby.