Pomysłodawcy projektu

Bardzo cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę. Witają Cię Betinka i Gracjan, pomysłodawcy i twórcy „PROJEKTU NASIONO”.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy parą kochających się Istot, Bliźniaczymi Duszami, inaczej mówiąc Bliźniakami Kwantowymi. 
A kim są Bliźniacze Dusze? Otóż w większości kultur na Ziemi istnieją przekazy o idealnie pasujących do siebie partnerach. Występują w nich pary, które w pełnej harmonii szanują się kochają i wspierają. Takie relacje są najbardziej Naturalnymi relacjami partnerskimi jakich możemy doświadczyć, a nasz przykład pokazuje, że taka miłość jest prawdziwa i możliwa do doświadczenia.

Odnalezienie się odmieniło nasze światy i dlatego postanowiliśmy podzielić się z innymi naszymi doświadczeniami, które opisaliśmy w książce „Miłość w kwantowym blasku”, będącej naszym debiutem literackim.

Książka, dzięki której odkryliśmy nowy dla nas rodzaj twórczości, czyli pisanie, jest częścią „PROJEKTU NASIONO”, szczegółowo opisanym na tej stronie. Serdecznie zachęcamy Cię do lektury i zapoznania się z ideą Projektu.

Czym się zajmujemy i co kochamy robić poza pisaniem?

Prowadzimy firmę o nazwie „NATURALNIE RADOSNE”. Skąd taka nazwa? Otóż kochamy wolność i spełnione, radosne życie, w zgodzie z NATURĄ. Nazwa firmy odzwierciedla więc  naszą filozofię życia i jednocześnie tłumaczy, skąd NATURALNIE RADOSNE określenia różnych rodzajów naszej działalności. 

Przede wszystkim wspieramy ludzi w ich rozwoju poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów samorozwojowych dla firm i osób indywidualnych. Pasjonujemy się mechaniką i synchronizacją kwantową, geometrią przestrzeni, uwielbiamy fraktale. Nieustannie rozwijamy się, uczestnicząc w różnych warsztatach i czytając wiele inspirujących książek.

Kochamy radosne życie, uwielbiamy poznawać nowych ludzi i lubimy podróże małe i duże.

Kochamy Naturę i wszystkie zwierzęta. Uważamy, że są cudownymi Istotami mającymi takie samo prawo do szczęśliwego życia na naszej Terra Ziemi.

W „PROJEKCIE NASIONO” zajmujemy się jeszcze jedną z naszych pasji – budowaniem sfer Fullera. Przygotowujemy się również do budowania zrównoważonych domów kopułowych według geometrii Fullerowskiej.

Naszą największą wartością jest WOLNOŚĆ NA WSZYSTKICH POZIOMACH ISTNIENIA, do której dążymy.