Pomysłodawcy projektu


Betinka i GracjanBardzo cieszymy się, że odwiedzasz naszą stronę.
Witają Cię Betinka i Gracjan, pomysłodawcy i twórcy
„PROJEKTU NASIONO”.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy parą kochających się Istot, Bliźniaczymi Duszami które, by się odnaleźć, stworzyły anomalię w obecnej rzeczywistości. Zrobiliśmy to, korzystając zaledwie z kilku narzędzi kwantowych i dlatego można nas też nazwać Bliźniakami Kwantowymi.

Kim są Bliźniacze Dusze? W większości kultur na Ziemi istnieją przekazy o idealnie pasujących do siebie partnerach. Występują w nich opisy par, które są stworzone dla Siebie, by w pełnej harmonii szanować się, kochać i wspierać na wszystkich poziomach istnienia.

Takie relacje są najbardziej Naturalnymi relacjami partnerskimi jakich możemy doświadczyć a nasz przykład pokazuje, że taka miłość istnieje naprawdę i możliwa jest do doświadczenia.

Odnalezienie się odmieniło nasze światy i dlatego postanowiliśmy podzielić się z innymi naszymi doświadczeniami, które opisaliśmy w książce
pt. „Miłość w kwantowym blasku”, będącej naszym debiutem literackim.

Książka, dzięki której odkryliśmy nowy dla nas rodzaj twórczości czyli pisanie, jest częścią „PROJEKTU NASIONO”, szczegółowo opisanym na tej stronie. 


Serdecznie zachęcamy Cię do lektury i zapoznania się z ideą Projektu, odwiedzin na naszych profilach społecznościowych  oraz obejrzenia filmów na YouTube. 

Czym się zajmujemy i co kochamy robić poza pisaniem?

Naturalnie Radosne logoProwadzimy firmę o nazwie „NATURALNIE RADOSNE”. Kochamy wolność i spełnione, radosne życie w zgodzie z NATURĄ. Nazwa firmy odzwierciedla naszą filozofię życia i jednocześnie tłumaczy, skąd NATURALNIE RADOSNE określenia różnych rodzajów naszej działalności. 

Wspieramy ludzi w ich rozwoju poprzez prowadzenie szkoleń i warsztatów samorozwojowych dla firm i grup indywidualnych. Pasjonujemy się mechaniką
i synchronizacją kwantową, geometrią przestrzeni, uwielbiamy fraktale. Nieustannie rozwijamy się, uczestnicząc w różnych warsztatach i czytając wiele inspirujących książek.

Kochamy radosne życie, uwielbiamy poznawać nowych ludzi i lubimy podróże małe i duże.

Kochamy Naturę i wszystkie zwierzęta.

Uważamy, że są cudownymi Istotami mającymi takie samo prawo do szczęśliwego życia na naszej Terra Ziemi.

 

WizualizacjaW „PROJEKCIE NASIONO” zajmujemy się jeszcze jedną z naszych pasji – budowaniem sfer Fullera. 

Przygotowujemy się również do budowania zrównoważonych domów kopułowych według geometrii Fullerowskiej. Więcej szczegółów na ten temat można znaleźć w zakładce NATURALNIE RADOSNE BUDOWNICTWO.   

Naszą największą wartością jest WOLNOŚĆ NA WSZYSTKICH POZIOMACH ISTNIENIA, do której dążymy.