Naturalnie Radosne Warsztaty opis

Radośnie witamy, 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych 

SESJI INDYWIDUALNYCH  oraz PRAKTYCZNYCH WARSZTATÓW.

SESJE INDYWIDUALNE  – SKĄD TAKI POMYSŁ?

Narodził się on głównie w wyniku inspiracji od Czytelników, którzy przeczytali naszą autorską książkę „Miłość w kwantowym blasku”. Okazuje się, że wielu z nich, po lekturze naszej książki  odczuwa potrzebę bezpośredniej, indywidualnej sesji warsztatowej z nami i pogłębienia tematu budowania wspaniałych relacji partnerskich w blasku.

Taką potrzebę odczuwają również inni, którzy jeszcze książki nie znają ale mają chęć na doświadczenie takiej sesji z nami.    

JAK PRZEBIEGA SESJA ?  

Przede wszystkim… na luzie:) Nie jesteśmy psychologami, więc nie są to w żadnej mierze sesje TERAPEUTYCZNE (aczkolwiek niektórzy wspominali, że spotkanie z nami jest lepsze niż terapia – dziękujemy za te miłe słowa uznania:). Sesja warsztatowa może być prowadzona osobiście lub on -line (z wykorzystaniem skype). To nasze spotkanie z Wami, w przysłowiowe „cztery oczy”, prowadzone jest zawsze
w atmosferze zrozumienia, empatii i poufności zapewniającej prywatność. To obopólna przyjemność:)         

Przede wszystkim: 
– dzielimy się naszą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem  
– rozmawiamy i aktywnie słuchamy 
– wymieniamy spostrzeżenia i odpowiadamy na pytania 
– inspirujemy ale nie dajemy rozwiązań 
– uzmysławiamy ewentualne „programy” do „usunięcia” 
– praktykujemy – wykonujemy różne ćwiczenia związane z omawianym tematem

ILE TRWA SESJA? 

Trwa tyle, ile ma trwać…:) Nie ograniczamy się czasowo, bo tu nic nie jest „na czas”:) Bywają sesje krótsze i dłuższe…zawsze jest to tyle czasu, ile potrzeba…   


Jeśli masz potrzebę wziąć udział  w takiej sesji, zapraszamy, zapraszamy do kontaktu, aby ustalić
szczegóły.    

 

 

                                          Witamy Cię radośnie, 

Jedną z naszych form działalności są warsztaty
i szkolenia samorozwojowe, prowadzone dla osób indywidualnych, firm oraz innych grup (na zlecenie). Rozwój osobisty jest dla nas jedną z kluczowych wartości w życiu i cieszymy się, że wokół nas jest coraz więcej osób mających taką samą świadomość.

Prowadzenie warsztatów w naszej firmie wywodzi się z naturalnej potrzeby dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniami. Jest też wynikiem ponad 27 -letniego doświadczenia Betinki jako trenera i szkoleniowca. W swojej karierze przeszkoliła setki osób, trenując z nimi różne umiejętności.

Z przyjemnością więc przedstawiamy zakresy tematyczne osobiście prowadzonych przez nas warsztatów. Jeśli którykolwiek z tematów jest dla Ciebie interesujący i jesteś zainteresowana/zainteresowany szczegółami dotyczącymi miejsca i terminów, zachęcamy do osobistego  kontaktu.     

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału 🙂

TYTUŁ WARSZTATU

GŁÓWNE MOTTO:

„Miłość w kwantowym blasku”.

„Bądź najlepszą wersją siebie”.

To podstawowy warsztat, realizowany na bazie naszej książki. W trakcie warsztatu m.in. wykonujemy ćwiczenia zaproponowane w książce.

„Sztuka porozumienia płci oraz komunikacja międzyludzka”.

„Mężczyźni i kobiety różnią się od siebie; nie są lepsi lub gorsi tylko INNI. Ważne, żeby wiedzieć, jak się porozumieć, żeby się zrozumieć”.

„Czym jest osobista WARTOŚĆ i jak wzmacniać swoje MOCNE strony”.

„Musisz znaleźć miejsce wewnątrz siebie, gdzie nie ma nic niemożliwego”. Deepak Chopra

”Kreatywne myślenie oraz twórcze planowanie z wykorzystaniem „Map Myśli”.

„Nie idź tam, gdzie może prowadzić ścieżka. Zamiast tego idź tam, gdzie nie ma ścieżki i zostaw za sobą ślad”. Ralph Waldo Emerson

„Slow life, hygge i calm.
Świadome i radosne życie”. 

„Zwolni tempo, aby dostrzec piękno w sobie i piękny świat wokół”.

 

„Zero waste” – to nasza przyszłość”.

To cel etyczny, ekonomiczny i wizjonerski, który pomaga ludziom naśladować zrównoważone naturalne cykle,w których wszystkie odrzucane materiały mają stać się zasobami”.