Turkusowy Team opis

Śledząc ludzkie dzieje można zauważyć, iż od bardzo dawna zadajemy sobie pytania: „Kim Jesteśmy, skąd pochodzimy, kto to wszystko stworzył i jak to funkcjonuje?”

Historia obfituje w wiele wybitnych jednostek, które próbowały wyjaśnić te kwestie. Odpowiedzi na powyższe pytania były różne i zależały od czasów w jakich żyliśmy jako ludzkość, ilości wiedzy i zdolności jej pojmowania. W każdej epoce żyli filozofowie, mędrcy i myśliciele, którzy próbowali wyjaśnić te kwestie i stworzyć w miarę spójny OBRAZ tego Kim i Czym jest Istota Ludzka oraz co jest naszym Źródłem. Niejednokrotnie przeznaczali oni całe swoje życie na zgłębienie tych kwestii. Niektóre ze stworzonych przez nich koncepcji były wykorzystane przez liczne organizacje, tworząc z nich na przykład kulty religijne.

Warto sobie uzmysłowić, że te koncepcje były tworzone w dośćzamierzchłych czasach, w których współczesna technologia byłaby postrzegana prawdopodobnie jako magia albo siły nadprzyrodzone.

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w jakiejś małej miejscowości sprzed 100 lat. Właśnie dotarła tam najnowsza technologia i zaczęto zmieniać oświetlenie gazowe i naftowe na elektryczne. Teraz pomyśl, w jaki sposób wytłumaczyć te zmiany, dajmy na to przeciętnemu piętnastolatkowi? 

Jak wytłumaczyć mu, co to jest internet, telewizja, smartfony, FB, panele fotowoltaiczne, elektrownie atomowe i czym są zjawiska mechaniki kwantowej, które umożliwiają zapisywania informacji na pendrivie czy skanowanie kodów kreskowych?

W jaki sposób można by było wytłumaczyć temu młodemu człowiekowi fakt, że jesteśmy istotami kwantowymi, a nie materialnymi ?

Byłoby to prawdopodobnie niemożliwe, ponieważ zasób jego wiedzy nie pozwoliłby na uchwycenie tych informacji, nie mówiąc już o zrozumieniu ich czy zastosowaniu w praktyce.

A teraz pomyśl, że masz to wytłumaczyć komuś sprzed 2000-3000 lat….

Oczywistym jest fakt, że byłoby to praktycznie niewykonalne, a to właśnie z tamtych czasów pochodzą obrazy naszej rzeczywistości, które za sprawą propagandy kilku organizacji, nadal funkcjonują w naszych społecznościach.

Całe szczęście, że oprócz wiary posiadamy niestrudzoną ciekawość. To ona niezmordowanie szuka odpowiedzi, odkrywając krok po kroku tajemnice ludzkiego ciała, umysłu, emocji oraz przestrzeni w jakiej się znajdujemy.

Eksperyment kwantowy z dwoma szczelinami, pokazał nam nowe oblicze tego, czym jest nasza rzeczywistość i Kim Jesteśmy jako jej obserwatorzy . Od tej pory wielu naukowców i badaczy zgłębia ten fascynujący kwantowy świat energii, częstotliwości i wibracji o którym mówił Nicola Tesla, Albert Einstein, Niels Bohr i wielu innych genialnych naukowców.

To właśnie dzięki ich odkryciom nasza obecna technologia pozwala nam zobaczyć zupełnie inny obraz naszej rzeczywistości. A obraz ten hm… jest zdecydowanie bardziej logiczny, spójny i zdecydowanie piękniejszy od wersji w jakie do tej pory wierzyliśmy. I raczej nie powinno nas to dziwić, bo jako ludzie całkiem szybko się uczymy, zamieniając stare wierzenia, opinie i przekonania na nowe. Inaczej mówiąc, zamieniając  nasze światopoglądy na bardziej aktualne. To nazywamy EWOLUCJĄ.

Dlatego stworzyliśmy PROJEKT NASIONO, którego główną intencją jest transformacja naszej rzeczywistości, zbudowanej na oddzieleniu i hierarchii na rzeczywistość wyrażającą się poprzez Jedność i Równość.

– „Projekt Nasiono” jest przestrzenią, w której tworzymy nowy model Rzeczywistości opartej na naszej Naturze odkrytej przez fizykę kwantową. Naturze, która jawi się jako połączenie w Jedności i Równości ze wszystkim czego doświadczamy.

– „Projekt Nasiono” jest przestrzenią wspierającą Naturalny Cel Istnienia każdej formy biologicznej, a mianowicie – stworzenie najlepszej wersji siebie.

– Priorytetem „Projektu Nasiono” jest Transformacja Istot Ludzkich do najlepszych wersji siebie, gdyż tylko wtedy będą one w stanie wnieść najwięcej wartości do Swojej/Naszej Wspólnej Przestrzeni.

– W „Projekcie Nasiono” działamy w oparciu o zasady TURKUSOWYCH FIRM i skupiamy grupę wolnych ludzi o takich samych wartościach i wibracjach, działających w myśl określonej misji i wizji.

– Kreujemy nową jakość życia ludzi na ziemi, poprzez inspirację do pozytywnych zmian w życiu, w myśl zasady: „Jak człowiek poukładany to i świat poukładany”.

– Budzimy u ludzi ŚWIADOMOŚĆ jedności i równości oraz wolności na wszystkich poziomach istnienia.

Zapraszamy do lektury naszej strony.